AKADEMIA TRENERÓW TENISA

AKADEMIA TRENERÓW TENISA

Kurs animatora Giżycko lipiec 2018

Serdecznie zapraszam na kurs na Animatora Tenisa PZT, który odbędzie się na kortach w Giżycku w dniach 07-09 lipca 2018 roku.

Co to za kurs?

Kurs jest akredytowany przez Polski Związek Tenisowy i jest częścią Systemu Kształcenia Trenerów PZT. Po jego zakończeniu absolwent uzyska licencję Animatora PZT. Posiadając tę licencję można kontynuować kształcenie podczas akredytowanego kursu instruktorskiego. Licencja ze względu na uzyskanie przez PZT tzw „recognition ITF” jest rozpoznawana na całym świecie.

 Kto prowadzi kurs?

Twórcą kursu jest dr Piotr Unierzyski – Metodyk PZT i ekspert ITF prowadzący wykłady i szkolenia dla trenerów na całym świecie. Dr Piotr to głowa Akademii Trenerów Tenisa (ATT) oraz twórca wielu programów ITF, m.in. stosowanego na całym świecie Tenis10. Prowadzącą kurs jest Barbara Maciocha, współtwórczyni Akademii Trenerów Tenisa oraz akredytowany wykładowca PZT i ITF. Barbara oprócz wykładów dla ATT propaguje program Cardio Tennis, oraz zajmuje się zawodnikami i trenerami w firmie Babolat Polska.

Jak wygląda kurs?

Kurs będzie prowadzony według tzw. podejścia kompetencyjnego. Oznacza to, że będziemy wzbogacać Waszą dotychczasową wiedzę, a zdecydowana większość zajęć prowadzonych będzie na korcie. W trakcie kursu trenować i demonstrować zajęcia będziemy na sobie nawzajem, w związku z czym warto przygotować dodatkowe sety ubrań😊

Co po kursie?

Uczestnik, który z sukcesem ukończy kurs będzie potrafił prowadzić zajęcia z początkującymi zawodnikami Tenis10, zwłaszcza na poziomie niebieskim i czerwonym, oraz amatorami wedle programu Tenis Xpress. Kompetencje te przydadzą się podczas treningów w klubie czy na obozach tenisowych, a metody w nich używane pomogą w treningu w każdym innym sporcie.

Co dalej?

Kurs na Animatora Tenisa PZT jest też pierwszym modułem Kursu Instruktorskiego. Zapisując się na kurs instruktorski poznajecie dogłębniej program tenis10 na wszystkich jego poziomach. Bardziej dokładnie podchodzimy do tematu rozwoju psycho-fizycznego, komunikacji i przebiegu zajęć.

Jak się zapisać?

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez stronę http://www.akademiatt.pl/kursy-instuktoskie ORAZ emailowo na : bmc@babolat.pl. W razie pytań prosimy o kontakt- albo bezpośrednio do wykładowcy- Barbary Maciocha bmc@babolat.pl 504 961 122 albo przez stronę Facebook ATT https://www.facebook.com/akademiatt .

Ile kosztuje kurs?

Sam kurs kosztuje 550zł. Dodatkowe 100zł trzeba będzie zapłacić gotówką za licencję PZT

licznik odwiedzin strony


Your IP: 34.231.21.83

NAJNOWSZE KURSY

AKTUALNOŚCI

z naszych kursów

archiwum

Copyright © 2020 AKADEMIA TRENERÓW TENISA