AKADEMIA TRENERÓW TENISA

Kurs Animatora Tenisa Warszawa 31sierpnia -1 Września 2018 roku.

Akademia Trenerów Tenisa oraz Polski Związek Tenisowy Serdecznie zapraszają na Akredytowany Kurs Animatora Tenisa Warszawa 31sierpnia -1 Września 2018 roku.
Co to za kurs?
Kurs jest akredytowany przez Polski Związek Tenisowy i jest częścią Systemu Kształcenia Trenerów PZT. Po jego zakończeniu absolwent uzyska licencję Animatora PZT. Posiadając tę licencję można kontynuować kształcenie podczas akredytowanego kursu instruktorskiego. Licencja ze względu na uzyskanie przez PZT tzw „recognition ITF” jest rozpoznawana na całym świecie.
Kto prowadzi kurs?
- Dr Piotr Unierzyski – Metodyk PZT, twórca programu szkolenia trenerów  PZT, ekspert ITF,  jeden z twórców nowoczesnych metod nauczania tenisa i programu Tenis10 stosowanego na całym Świecie. http://www.socialtennis.com/piotr/Krzysztof Walter, „Mazzi” – jedna największych gwiazd tenisa dziecięcego, twórca programu „First Step”, trener w Szkole Tenisa Tie Break
- Jacek Multan – współtwórca programu PZT Tenis10, specjalista w zakresie metodyki nauczania oraz gier i zabaw - autor podręcznika „Gry i zabawy_tenisowe”, trener w Szkole Tenisa Tie Break
Kto może brać udział?
Każdy, kto posiada ukończył 16 lat (młodzież nauczyciele, amatorzy, studenci, rodzice tenisowi) – nie jest wymagana biegła umiejętność gry w tenisa
Czego się nauczycie?
Prowadzenia podstawowych zajęć z początkującymi (dziećmi oraz dorosłymi) wg programu Tenis10, (zwłaszcza na poziomie niebieskim i czerwonym), oraz amatorami wedle programu Tenis Xpress.
Jak wygląda kurs?
Zdecydowana większość zajęć (90%) prowadzonych będzie na korcie.

licznik odwiedzin strony

Your IP: 34.238.192.150