AKADEMIA TRENERÓW TENISA

Nowe kursy w listopadzie

ZAPRASZAMY NA KURSY INSTRUKTORSKIE I TRENERSKIE
Od Listopada br. uruchamiamy nową serię kursów trenerskich
w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu oraz na Śląsku
TRENERSKIE (specjalności) :
  • Trener – część podstawowa (dla obecnych instruktorów)
  • Trener Szkolenia Podstawowego (jako jedna z dwóch specjalności po ukończeniu części podstawowej)
  • Trener Szkolenia Wyczynowego (jak wyżej)
  • Trener Szkolenia Wyczynowego (kurs skrócony dla aktualnych trenerów II klasy)
  • Trener Coach (High Performance) – dla doświadczonych trenerów, już pracujących z zawodnikami wyczynowymi w różnym wieku
Kursy
Animatora (dla młodzieży – zawodników od 16 roku życia, nauczycieli oraz innych pasjonatów tenisa)
Instruktorskie (od 18 roku życia)
Dla trenerów:
– pozostających bez formalnego zatrudnienia
– zatrudnionych w województwie Śląskim
istnieje możliwość dofinansowania ZDECYDOWANEJ WIĘKSZOŚCI kosztów
Co to za kursy?
Kursy będą akredytowane przez Polski Związek Tenisowy i są częścią Systemu Kształcenia Trenerów PZT. Po kursie absolwenci automatycznie uzyskują licencję PZT uprawniającą do pracy w klubach zrzeszonych w PZT oraz dyplom z logo ITF, rozpoznawalny na całym świecie.
Szczegółowe opisy i programy kursów znajdują się na stronie:
Kto prowadzi kursy?
Twórcą kursów jest dr Piotr Unierzyski – Metodyk PZT i ekspert ITF prowadzący wykłady
i szkolenia dla trenerów na całym świecie. Prowadzącymi kurs będą również inni akredytowani polscy i zagraniczni wykładowcy przeszkoleni przez ITF oraz akredytowani przez PZT.
Jak wyglądają takie kursy?
Kursy będą prowadzone według nowoczesnych, aprobowanych przez ITF i PZT programów. Mają charakter bardzo praktyczny i zdecydowaną większość zajęć prowadzić będziemy na korcie.
Kto może brać udział?
Każdy, kto spełni kryteria
Jak się zapisać?
Zgłoszenia oraz pytania prosimy kierować na email: kontakt@akademiatt.pl .
Odpowiemy oraz pomożemy wypełnić wszelkie dokumenty.
To jedyna w najbliższym czasie okazja by wzbogacić swoja wiedzę oraz umiejętności oraz stać się konkurencyjnym na runku pracy nie ponosząc przy tym znaczących kosztów
O zakwalifikowaniu decyduje przede wszystkim kolejność zgłoszeń. Do uruchomienia kursów potrzebne jest zebranie minimalnej ilości kandydatów.

licznik odwiedzin strony

Your IP: 34.204.189.171