AKADEMIA TRENERÓW TENISA

AKADEMIA TRENERÓW TENISA

Akademia Trenerów Tenisa wraz z Polskim Związkiem Tenisowym serdecznie zapraszają na akredytowane kursy

 

Akademia Trenerów Tenisa wraz z Polskim Związkiem Tenisowym serdecznie zapraszają na akredytowane kursy na stopień animatora, instruktora, trenera oraz trenera zawodników wyczynowych, które rozpoczną się w dniach: ANIMATOR – 5-7 kwietnia 2019 – KS Górnik Bytom, INSTRUKTORSKI – 22-24 lutego 2019 – WKT Mera Warszawa oraz 5-7 kwietnia 2019 w KS Górnik Bytom, TRENERSKI – 22-24 lutego 2019 – WKT Mera Warszawa, TRENER ZAWODNIKÓW WYCZYNOWYCH – 1-3 marca 2019 w KS Górnik Bytom.

Programy kursów odpowiadają najwyższym standardom światowym i spełniają wymogi Recognition ITF. Kadra prowadząca kurs, na czele której stoi Metodyk PZT i ekspert ITF – dr Piotr Unierzyski, została zaakceptowana zarówno przez Komisję ds. Kształcenia i Doskonalenia Trenerów, jak i ITF.
Przypominamy, że zgodnie z Regulaminem Licencjonowania Klubów tylko licencjonowani szkoleniowcy mogą prowadzić zajęcia w klubach posiadających licencję klubową PZT a dzięki uzyskanemu Recognition ITF charakter nabytych uprawnień ma zasięg międzynarodowy.
Celem kursów jest umożliwienie uczestnikom opanowania kompetencji (wiedzy oraz umiejętności) niezbędnych do prowadzenia nauki i doskonalenia gry w tenisa we wszystkich grupach wiekowych na wszystkich poziomach zaawansowania.

Aby zapoznać się z wymaganiami i specyfiką kursów zapraszamy na naszą stronę internetową www.akademiatt.pl oraz nasz Facebook.
Zgłoszenia przyjmowane są na podstawie formularza dostępnego na stronie www.akademiatt.pl (zakładka FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY)
Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem mailowym kontakt@akademiatt.pl .

 

Zapraszamy do kontaktu,
Zespół ATT

 

licznik odwiedzin strony


Your IP: 34.200.218.187

NAJNOWSZE KURSY

AKTUALNOŚCI

z naszych kursów

archiwum

Copyright © 2020 AKADEMIA TRENERÓW TENISA